Financování projektu

Agroconsult Vám bude nápomocen při zajišťování financování projektů realizovaných v rámci zemědělství, lesnictví nebo potravinářství.

Obchodní projekty klientů v zemědělství jsou posouzeny a následně je určen jejich potenciál. Projekty jsou následně představeny jednotlivým bankovním domů či investorům. Společnost Agroconsult spolupracuje s renomovanými bankami, finančními institucemi a pojišťovnami.

Do portfolia poradenství při financování projektů samozřejmě patří také pomoc v získání prostředků při řešení fúzí a nákupech společností.

Pokud máte záměr nebo už rozběhnuté podnikání, kde ke změnám či růstu potřebujete získat dodatečné financování či radu, rádi se o vašem projektu dozvíme více.

Potřebujete-li investovat do své firmy, jejího rozvoje nebo máte jen přechodný nedostatek financí, řešením takových situací bývají pro podnikatele provozní a investiční úvěry. Pomůžeme Vám nalézt optimální řešení financování Vašeho projektu při jednání s bankami a nabízíme konzultaci v průběhu čerpání bankovních úvěrů, zajišťování bankovních záruk apod.

Od počátku se snažíme s klientem nastavit projekt a jeho financování tak, aby měl co největší šanci na úspěšné schválení ze strany banky. Nikdy vás netlačíme do nereálných predikcí, které by mohly v budoucnu přinést potíže při zajištění dluhové služby.

Uvažujete nad zásadním projektem v rostlinné, živočišné výrobě a nebo nad investicí do obnovitelných zdrojů?

Rádi Vám nabídneme řešení, jak s minimální počáteční investicí dosáhnout co nejefektivnějšího cíle.

Jak Vám můžeme pomoci?

Ať už máte jakoukoliv otázku, kontaktujte nás.