Naši partneři

MONETA Money Bank

Moneta navazuje na stabilitu a důvěryhodnost GE Money Bank. Je vedoucí bankou v rámci financování zemědělského sektoru. Ke svým klientům v zemědělství přistupuje velmi aktivně a to i prostřednictvím poradenství.

Johan Hochreiter, s.r.o.

Je výhradním zástupcem firmy Biogas Hochreiter GmbH v České republice. Provádí kompletní realizace bioplynových stanic s technologií Hochreiter, od přípravných a povolovacích prací, přes stavbu a montáž technologie, až po uvedení bioplynové stanice do provozu a následný servis.

HTZ Technik - servis, a.s.

Firma HZT Technik, s.r.o. se již od roku 2000 zabývá prodejem, servisem a poskytováním služeb v oblasti zemědělských strojů a komunální techniky. V současné době je servis zajišťován ze 4 servisních středisek.

Bdtech s.r.o.

BDtech se zabývá dodávkami do živočišné výroby. Další nosný program firmy tvoří komplexní výstavby kejdových hospodářství, zejména pomocí zemních nádrží, technologie separace FAN, míchání a čerpání kejdy.

Strompraha, a.s

Nabízí našim zemědělským podnikům všech velikostí a zaměření techniku, odpovídající jejich specifickým podmínkám hospodaření. A to jak nejlepší techniku zahraniční, tak i vybrané a osvědčené stroje tuzemské výroby.

WOLF SYSTEM

Specialista na dřevostavby, betonové stavby a montované domy: Dřevo, ocel, beton a kombinace různých materiálů nám dovolují ekonomická řešení podle Vašich individuálních požadavků. Od jednoduchých skladovacích hal po architektonicky náročné speciální konstrukce, od malých výrobních hal po výrobní seskupení s administrativními budovami, od klasických typů domů po individuálně plánované obytné domy, od nejmenších nádrží po velkoobjemné nádrže.

Erudico, s.r.o.

Erudico je vzdělávací a poradenská společnost působící na území celé ČR. Má rozsáhlý interní i externí tým, který se opírá o odborné znalosti a dlouholeté praktické zkušenosti.
Jak Vám můžeme pomoci?

Ať už máte jakoukoliv otázku, kontaktujte nás.